PROJEKTOWANIE Z PASJĄ

Jesteśmy zespołem utalentowanych architektów z Torunia, gdzie zlokalizowane jest nasze studio architektoniczne. Oferujemy Państwu kreatywne i profesjonalne usługi projektowe. Wykonujemy m.in.: wizualizacje, koncepcje projektowe, projekty budowlane i wykonawcze, rozbudowy i przebudowy istniejących obiektów, projekty remontów, projekty elewacji, inwentaryzacje, projektowanie i aranżacje wnętrz. Posiadamy uprawienia architektoniczne i wiedzę niezbędną do rozwiązywania problemów technicznych. Współpracujemy z firmami wykonawczymi ze wszystkich branży, biorących udział w procesie inwestycyjnym.

Nasza firma powstała w wyniku ewolucji założonej w 2006 r. autorskiej pracowni  Studio Projektowe Jacek Gawroński oraz nieformalnej grupy projektowej A2 Architekci Grupa Projektowa. Jako architekci, czujemy się osobami odpowiedzialnymi za wspólną przestrzeń, dlatego dbamy o estetykę i funkcjonalność budynków. Holistycznie podchodzimy do każdego zlecenia, umiejscawiając indywidualne projekty w szerszym otoczeniu, tak by tworzyły harmonijną całość.

Jacek Gawroński jest absolwentem wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej z 9-letnim doświadczeniem zdobytym w biurach projektowych w USA, a także członkiem Kujawsko – Pomorskiej  Okręgowej  Izby  Architektów  Rzeczypospolitej    Polskiej.

Po uzyskaniu  dyplomu  Politechniki Gdańskiej w 1994 r. i krótkiej praktyce projektowej w Gdańsku, wziął udział w niezależnym programie Master degree na Baylor University w Waco, TX U.S.A.       Przez kolejne 6 lat wykorzystywał wiedzę  zdobytą w amerykańskich biurach architektonicznych – PDMS, Inc. – Arlington, TX U.S.A., Jim Wilson Architects – McKinney, TX U.S.A.,  James Pratt Architecture/ Urban Design Inc. – Dallas, TX U.S.A.

Zdobyte doświadczenie pomogło w założeniu własnej działalności w kraju. Jacek Gawroński rozpoczął samodzielną karierę w Polsce, jako  niezależny projektant współpracujący z firmami DCS, BASS, ComProjekt. Później współpracował ściśle z M. Smoktunowiczem w Grupie A2, która w 2010 r. została przekształcona w samodzielną pracownię autorską A2 ARCHITEKCI.