PROJEKTOWANIE Z PASJĄ

A2 ARCHITEKCI to zlokalizowane w Toruniu studio architektoniczne, oferujące kreatywne i profesjonalne usługi projektowe. Wykonujemy wizualizacje, koncepcje projektowe, projekty budowlane i wykonawcze, rozbudowy i przebudowy istniejących obiektów, projekty remontów, projekty elewacji, inwentaryzacje, projektowanie i aranżacje wnętrz. Posiadamy uprawienia architektoniczne i wiedzę niezbędną do rozwiązywania problemów technicznych. Współpracujemy z firmami wykonawczymi we wszystkich branżach biorących udział w procesie inwestycyjnym.

Nasza firma powstała w wyniku ewolucji założonej w 2006 r. autorskiej pracowni Studio Projektowe Jacek Gawroński oraz nieformalnej grupy projektowej A2 Architekci Grupa Projektowa

DSC05733-235x300

Jacek Gawroński jest absolwentem wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej z 9-letnim doświadczeniem zdobytym w biurach projektowych w USA, członkiem Kujawsko – Pomorskiej  Okręgowej  Izby  Architektów  Rzeczypospolitej    Polskiej.

Po uzyskaniu  dyplomu  Politechniki Gdańskiej w 1994 r. i krótkiej praktyce projektowej w Gdańsku, wziął udział w niezależnym programie Master degree na Baylor University w Waco, TX U.S.A.       Przez kolejne 6 lat wykorzystywał zdobytą wiedzę w amerykańskich biurach architektonicznych – PDMS, Inc. – Arlington, TX U.S.A., Jim Wilson Architects – McKinney, TX U.S.A.,  James Pratt Architecture/ Urban Design Inc. – Dallas, TX U.S.A.

Zdobyte doświadczenia pozwoliły założyć działalność w Polsce jako  niezależny projektant współpracujący z firmami DCS, OTH, ComProjekt, później ściśle współpracując z M. Smoktunowiczem w Grupie A2, która w 2010 r. ewoluowała w samodzielną pracownię autorską A2 ARCHITEKCI.