Z NAMI ODMIENISZ WYGLĄD TWOJEGO DOMU

zobacz jakie to proste!

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

ZOBACZ NASZE WYBRANE PROJEKTY ELEWACJI DOMÓW

Czym jest Projekt Elewacji

Nasze projekty elewacji to jedne z najbardziej udanych projektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenia i relacje z firmami wykonawczymi zajmującymi się wyłącznie montażem i budową elewacji.

Najczęściej są to projekty, które poprzez zastosowanie nowoczesnych okładzin i rozwiązań technicznych, nadają budynkom „nową twarz”. Nasze projekty mogą być poszerzeniem oferty firm wykonawczych i pozwalają na bardziej kreatywne zastosowanie wybranych technologii. Dzięki dobrej współpracy z firmami wykonawczymi do naszego projektu dołączamy ofertę kosztorysową firmy wykonawczej.

Co otrzymasz

Usługa polega na wykonaniu wizualizacji 3D, rysunków elewacji w wersji .dwg, a także materiału w formie wideo.

W cenie Klient otrzymuje wizualizacje przedstawiające jedną wersję z kilku ujęć oraz możliwość dokonania poprawek przez projektanta. W cenie jest również informacja o zastosowanych materiałach, oraz oferta kosztorysowa firmy wykonawczej.

Usługa on-line

Usługa może być realizowana on-line, dlatego chcąc z niej skorzystać, Klient musi mieć, o ile to możliwe, codzienny dostęp do maila oraz możliwość odpowiedzi w ciągu max. 24 godzin od otrzymania wiadomości.

Czas realizacji

Tworzenie wstępnego projektu trwa, w zależności od wielkości budynku i jego złożoności, ok. tydzień. Koncepcje bardziej złożone wymagają do kilku tygodni – szczegóły ustalamy indywidualnie. W przypadku wizualizacji z koncepcją pobierana jest zaliczka – zwykle w wysokości 50% wartości zlecenia.

OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE ETAPY PROJEKTOWANIA

  • SPOTKANIE WSTĘPNE

    Pierwsze spotkanie jest najważniejsze, najlepiej jeśli może się odbyć w naszym biurze lub na działce inwestora. Spotykamy się w celu sprecyzowania wizji i oczekiwań, zebrania szkiców, inspiracji, pomysłów, wytycznych, zdjęć z działki i mapy sytuacyjnej oraz  ustalenia warunków zlecenia. Klient może również przekazać swoje oczekiwania, uwagi i materiały wyjściowe drogą mailową.

  • OMÓWIENIE KONCEPCJI WSTĘPNEJ

    Po ok. tygodniu umawiamy się na przekazanie wstępnych wizualizacji i pomysłów, omówienie zmian i poprawek. Często już na tym etapie udaje nam się przekazać skończony materiał pozostawiając zadowolonego Klienta.

  • PRZEKAZANIE WERSJI KOŃCOWEJ

    Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przekazujemy materiał w formie drukowanej – plan zagospodarowania, rzuty, elewacje, wizualizacje – najczęściej w formacie A3 w formie opracowania oraz na płycie CD, na której przekazujemy wszystkie opracowania. Zależnie od rodzaju projektu i wymagań możemy wykonać projekt w innym formacie dostosowany do potrzeb prezentacji.

Pomimo naszej atrakcyjnej ceny, mamy dla Ciebie ofertę jeszcze ciekawszą – zadzwoń do nas i dowiedz się jak możesz otrzymać ten projekt całkowicie za darmo!

Jacek Gawrońskiarchitekt

*  Ostateczna cena oraz zakres prac są zależne od wielkości i stopnia skomplikowania projektu. Cena, zakres prac i terminy są ustalane indywidualnie w umowie.

Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek vat.